Stół Caro 220/300x100 Stół rozkładany 10 osobowy z akacji

C8000571 Nowy

Oto grupa stworzona do podkreślenia wagi jadalni - również tej przy grillu. Oto grupa idealna do wspólnego celebrowania każdego posiłku

Minimalistyczna i ponadczasowa forma, lite drewno Robinii oraz solidna budowa sprawiają, że meble Caro są niezwykle uniwersalne i modne.
Jednolity materiał i widoczna struktura drewna wprowadzają zarówno do wnętrza jak i na taras harmonię i równowagę.

W skład grupy wchodzą stoły, ławki, podręczne stołki oraz wygodne fotele. Uzupełnieniem foteli są delikatne, mięciutkie poduszki. Ich pastelowa tonacja doskonale współgra z barwą drewna Robinii. Fotele są łatwe do przechowywania, dzięki możliwości wkładania jednego w drugi.

Wybierając grupę Caro stworzysz przestrzeń otwartą i przyjazną, w której każda wspólna chwila przy stole cieszyć będzie jeszcze bardziej.

UWAGA:

Cena dotyczy samego stołu bez krzeseł.

Jeżeli chcesz dokupić krzesła proponujemy link

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Stół Caro 220/300x100 Stół rozkładany 10 osobowy z akacji

Stół Caro 220/300x100 Stół rozkładany 10 osobowy z akacji

Caro
Każdy ma w domu swój własny kąt - miejsce, w którym odpoczywa, Ale i tak wszyscy spotykamy się przy stole - jadalnia stanowi serce każdego domu. Siadamy przy stole zarówno na wspólne posiłki, specjalne okazje ale i do codziennej pracy z laptopem. Odpowiednie zaplanowanie tej przestrzeni da gwarancję, że korzystanie z niej będzie przyjemne i wygodne. .

Napisz swoją opinię