Kolekcja Havana jest ukoronowaniem każdego ogrodu i patio.
Lekka aluminiowa rama w kolorze antracytu, na stylowych drewnianych nóżkach, wraz z wygodnymi poduszkami stanowią ultimatum nowoczesnego design’u. Pomarańczowe jaśki w połączeniu z białymi siedziskami tworzą miły dla oka zestaw- lecz jest to tylko nasza propozycja. Przemień swój taras w m...
Kolekcja Havana jest ukoronowaniem każdego ogrodu i patio.
Lekka aluminiowa rama w kolorze antracytu, na stylowych drewnianych nóżkach, wraz z wygodnymi poduszkami stanowią ultimatum nowoczesnego design’u. Pomarańczowe jaśki w połączeniu z białymi siedziskami tworzą miły dla oka zestaw- lecz jest to tylko nasza propozycja. Przemień swój taras w miejsce do wypoczynku z meblami Havana. Stwórz przytulne miejsce, gdzie będzie się miło spędza letni czas, pijąc zimną lemoniadę z przyjaciółmi.
Komplet Havana można ustawić zgodnie z własnymi upodobaniami. Specjalne łączniki będą trzymać poszczególne meble w dowolnym ustawieniu, a gdy zaistnieje potrzeba zmiany, będzie można w wybranym momencie je przekonfigurować. Havana może stanowić także interesującą alternatywę dla kawiarni, przemieniając zwykłe pomieszczenie, dodając mu miękkości i niesamowitego poczucia komfortu, co uczyni picie kawy jeszcze przyjemniejszym i sprawi, ze klienci będą powracać częściej i chętniej.

Więcej