Havana
Kolekcja Havana jest ukoronowaniem każdego ogrodu i patio.
Lekka aluminiowa rama w kolorze antracytu, na stylowych drewnianych nóżkach, wraz z wygodnymi poduszkami stanowią ultimatum nowoczesnego design’u. Pomarańczowe jaśki w połączeniu z białymi siedziskami tworzą miły dla oka zestaw- lecz jest to tylko nasza propozycja. Przemień swój taras w miejsce do wypoczynku z meblami Havana. Stwórz przytulne miejsce, gdzie będzie się miło spędza letni czas, pijąc zimną lemoniadę z przyjaciółmi.
Komplet Havana można ustawić zgodnie z własnymi upodobaniami. Specjalne łączniki będą trzymać poszczególne meble w dowolnym ustawieniu, a gdy zaistnieje potrzeba zmiany, będzie można w wybranym momencie je przekonfigurować. Havana może stanowić także interesującą alternatywę dla kawiarni, przemieniając zwykłe pomieszczenie, dodając mu miękkości i niesamowitego poczucia komfortu, co uczyni picie kawy jeszcze przyjemniejszym i sprawi, ze klienci będą powracać częściej i chętniej.
Milano

WIGO MILANO
Meble przytulne i przestronne, jak ulubiony fotel z salonu. Połączenie Robinii Akacjowej z wielkimi, mięciutkimi poduchami to idealny związek. Meble wygodniejsze niż kiedykolwiek!

Nourd
Linia mebli Nourd to wariacja na temat skandynawskiego designu lat 60’. Stonowane kolory oraz naturalne materiały nasuwają skojarzenia ze skalistym wybrzeżem norweskich fiordów.
Modułowa konstrukcja pozwoli złożyć zestaw mebli odpowiadający przestrzeni, a uniwersalne wzornictwo pozwoli wkomponować zestaw w każde wnętrze.
Panama
WIGO PANAMA
To solidna, aluminiowa rama z elementami drewna w eleganckiej, ponadczasowej czerni. Nowoczesne, profilowane poduchy dodadzą dostojności każdemu wnętrzu.

Roma
WIGO ROMA
Meble z Robinii, malowane wielowarstwowo na biało. Biała barwa dodaje elegancji i stylu. To kolekcja idealna nie tylko na prywatne tarasy, ale również do restauracji i hoteli. Od kilku sezonów na Polskim rynku mamy białe meble. Ta moda przeniosła się na meble ogrodowe, jak i tarasowe, które mamy również w naszej ofercie WIGO. To bogata linia mebli, która łączy tradycję i nowoczesność.
Wigo Toscania

WIGO TOSCANIA
Wyobraź sobie połączenie ponadczasowej elegancji z orzeźwiającą nowoczesnością. 
Wigo Toscania to, projekt mebli nie ograniczający swobody, które są bardzo lekkie, a zarazem wytrzymałe. Nowoczesna konstrukcja i duża różnorodność wyboru kolorystyki ram wykonanych z aluminium i koloru poduch spowodowała jej bardzo dużą popularność.

                         Kolekcje Mebli Wypoczynkowych dla Hoteli, Pensjonatów, Ośrodków Wypoczynkowych


Wypełnij nimi swoje miejsca przeznaczone na wypoczynek, a podniosą standard i wystrój obiektu. 
Kolekcja wypoczynkowa Wigo Toscania mieści w sobie niesamowitą wygodę. Postaw ją w swoim ogrodzie, hotelowym zaciszu przy basenie będzie wyglądać rewelacyjnie, to kwestia kolorystyki i funkcjonalności łatwo ustawnych mebli wypoczynkowych. 


Verona
WIGO VERNO
To bogaty zestaw mebli ogrodowych w klasycznej formie. Pasują zarówno do tradycyjnej, jak i nowoczesnej architektury.  Meble z drewna to naturalny i przyjazny materiał, dobrze komponuje się z każdym otoczeniem.